Villa Yapımı

villa yapımı

  

  • Çeyrek asrı aşan bilgi birikimini, sürdürülebilir iş modeli ile perçinleyen şirketimiz, günümüze kadar sınırsız tecrübe ve referansı ile global alanda, gelişimin sembol ismi olmuştur.
  • Satış, pazarlama, üretim, araştırma, geliştirme ve insan odaklı yaklaşım ile yaşam alanları konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şehrin için de şehirden uzak bir yaşam hayal ediyorsanız, tercihiniz sakinlikten yana ise, lüks daire fiyatından daha uygun fiyatlara bahçeli ve havuzlu villa sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz.
  • Sahibi olduğunuz arsa üzerine hızlı, ekonomik ve modern yapılar inşa etmek, tasarlamak, temelden çatıya kadar olan tüm imalat ve montaj çalışmalarını yapmak bizim işimiz. A’ dan z’ ye her türlü ihtiyacınıza, bütçenize, zevkinize ve tarzınıza uygun şekilde yapılar, tek katlı veya çok katlı konut, ev veya villalar tasarlıyor, projelendiriyor ve çalışmalarımıza başlıyoruz. Üstelik çok uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla
  • Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Arsa keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir. 

image8